جزئیات دوره

کد استاندارد
شهریه قابل پرداخت
0 تومان
بازدید
94
مدت زمان
2 ساعت
ویژه
دانشجویان
حداقل ظرفیت
12
حداکثر ظرفیت
25
نمره قبولی در آزمون
12
تاریخ شروع
1400/05/09
تاریخ پایان
1400/06/31
ساعت شروع
08:00:00
ساعت پایان
10:00:00
وضعیت ثبت نام
خاتمه دوره
ایام برگزاری
0
  • توضیحات دوره
  • سرفصل ها
دوره آموزشی مقدماتی فتوشاپ

مقدمه

با پیشرفت تکنولوژی نرم افزار های ویرایش عکس حرفه ای به وجود آمد که محبوبیت زیادی به همراه داشت که هم اکنون نیزمورد استفاده قرار می گیرد.فتوشاپ یکی از کاربردی ترین آن ها است . شما با آموزش فتوشاپ می توانید ازویرایش عکس تا طراحی استفاده کنید.فتوشاپ ابزاری است  برای کسانی که با کامپیوتر سر و کار دارند.فتوشاپ با مد های رنگی مختلفی ازجمله مد رنگی  RGB مخصوص نمایشگر، مد سیاه و سفید و...

 

 نرم افزار های مورد نیاز

با این نرم‌افزارهای گرافیکی شما می‌توانید اقداماتی را که برای کار بر روی تصاویر نیاز دارید انجام دهید و لحظات زیبایی را خلق کنید.

برخی از این نرم افزار ها عبارتند از:

 ادوبی فتوشاپ ((Adobe  Photoshop

نرم افزاری گرافیکی برای ویرایش،بازسازی و...عکس می باشد.برای سیستم عامل ویندوز و مکینتاش به کار می رود.آخرین نسخه در دسترس آن با نام ادوبی فتوشاپ سی سی در دسترس است.

 ادوبی لایت روم (Adobe Lightroom)

یکی از نرم افزار های نسبتا جدید به ویژه برای عکاسی است که قابلیت های فتوشاپ را نیز دارا است.شما در برنامه لایت روم بر روی عکس ویرایش انجام نمی دهید بلکه در نسخه کپی شده عکس مورد نظرتان اصلاحات را انجام می دهید.

کورل دراو ((CorelDRAW

کورل دراو یک ویرایشگر گرافیکی از محصول شرکت دراو است که به بازار عرصه شده است.به وسیله این نرم افزارشما می توانید تصاویر گوناگون و خلاقانه تولید کنید.

نظرات

پاسخ دهید

برای ثبت نظر وارد شوید /ورود
image
image

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید